Sazinieties ar mums

GASPRO komanda Tev sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar apkures iekārtu uzstādīšanu un to apkopi.

Valdeķu iela 60 k-4 -4
Rīga, LV-1058
Latvia

+371 29421514

Gāzes apkures un granulu apkures sistēmu projektēšana un uzstādīšana privātpersonām. 

Blogs

Grīdas apkures ierīkošana - klients Ādažos

Janis Graubins

gridas apkure

Zemgrīdas apkurei ir sekojošas priekšrocības:
Lielāka arhitektoniskā brīvība.  Pateicotieszemgrīdas apkurei telpās vairsnav jāparedz vieta radiatoriem. Jūsiegūstat papildus telpu un iespēju brīvi izvēlēties telpas iekārtojumu.
- Labāks komforts.   Zemgrīdas apkure nodrošina vienmērīgākutelpas apsildi.
- Mazāki maksājumi par apkuri.  Siltās grīdas lielāko daļu siltuma rada izstarošanas ceļā sildot ķermeni, gala rezultātā identiska komforta nodrošināšanai telpas temperatūru iespējams uzturēt par~2°C zemāku kā izmantojot tradicionālos radiatorus, līdz ar to jūs varat ietaupīt līdz pat 12% enerģijas.

-Komforts neatkarīgi no gadalaika. Mājīgs siltums ziemā, patīkams vēsums vasarā. Viss ģeniālais ir vienkāršs. Atkarībā no vajadzības, pa caurulēm plūst vai nu auksts, vai silts ūdens
- Apkārtējai videi draudzīga. Zemgrīdas apkure ir lieliski savienojama ar siltumsūkņiem un solārajiem kolektoriem, jo zemgrīdas apkurei ir nepieciešama zemāka siltumnesēja temperatūra, kā rezultāta tiek sasniegtsaugstāks šo iekārtu lietderības koeficients. un protams, arī arjebkuru citu enerģijas avotu.
- Jebkuram grīdas veidam. Viss ir iespējams, neatkarīgi no tā vai jūs vēlaties savienotzemgrīdas apkuri ar laminātu, parketu, flīzēm, dabīgo akmeni, paklāju vai korķkoku.
- Lieliski piemērota jaunbūvēm un renovācijai. Zemgrīdas apkuri var uzstādīt ne tikai jaunās ēkās. Mēs esam izstrādājuši sistēmas, kas ir piemērotas arī  renovējamām ēkām ar ierobežotu griestu augstumu.
- Gudra vadības automātika.  inovatīvā zemgrīdas apkures vadības automātika ļauj papildus ietaupītenerģiju un nodrošina lielisku komfortu.