Sazinieties ar mums

GASPRO komanda Tev sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar apkures iekārtu uzstādīšanu un to apkopi.

Valdeķu iela 60 k-4 -4
Rīga, LV-1058
Latvia

+371 29421514

Gāzes apkures un granulu apkures sistēmu projektēšana un uzstādīšana privātpersonām. 

F1000026a.JPG

Sienas apkure

Apsildāmās sienas var izmantot divos veidos, ziemā apsildāmā siena dod jums patīkamu izstarotu siltumu, bet vasarā, kad ir karsts laiks, apsildāmo sienu var izmantot priekš  telpas dzesēšanas.

Apsildāmo sienu montāžas princips apmēram ir tāds pats, kā apsildāmo grīdu montāžas, tikai tas tiek montēts uz sienas apmēram divu metru augstumā, un tas atšķiras ar to apdares principiem.

Apsildāmo sienu sistēma ir pilnīga sistēma, kas sastāv no sienu būvniecības materiāliem, caurulēm un profiliem. Sienām izmantotais apmetums  ļauj veikt optimālu siltuma nodošanu telpai no uzmontētām caurulēm līdz  sienas virskārtai.

Ņemot vērā, ka caurules ir iemontētas sienā, tad praktiski  apkures sistēma vispār nav redzama .

Siltās sienas rada tādu kā silta mūrīša  iespaidu, un  ir patīkami tām pieskarties.

Apsildāmās sienas var izmantot divos veidos, ziemā apsildāmā siena dod jums patīkamu izstarotu siltumu, bet vasarā, kad ir karsts laiks, apsildāmo sienu var izmantot priekš  telpas dzesēšanas.

Caurules sienā  ir iemontētas tikai 77 mm dziļumā.

Nepieciešamā padeves temperatūra apsildāmām sienām ir 20 *C

Tikai jāatceras, ka pie sienas, kur tā ir uzmontēta, nav prātīgi pielikt priekšā mēbeles, aizkarus vai citus interjera  priekšmetus.

Ļoti izdevīgi apsildāmās sienas ir montēt kāpņu telpās, vai to laukumos, kur ir lieli logi vai vitrīnas, bet kur nav iespējas uzmontēt radiatoru apsildi.