Sazinieties ar mums

GASPRO komanda Tev sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar apkures iekārtu uzstādīšanu un to apkopi.

Valdeķu iela 60 k-4 -4
Rīga, LV-1058
Latvia

+371 29421514

Gāzes apkures un granulu apkures sistēmu projektēšana un uzstādīšana privātpersonām. 

Vitocrossal_20300_00051_1_.jpg

Apkures katlu un sistēmu serviss

Gāzes un granulu apkures katlu serviss. Servisu nodrošina speciālisti ar vadošo gāzes un granulu apkures katlu ražotāju sertifikātiem.

Tehniskā apkope

Regulāra apkope ne tikai palīdz izvairīties no bīstamām situācijām, bet arī ietaupa jūsu naudu, teju vai divkāršojot katla darbības mūžu.

Remonts

GASPRO ir autorizēts veikt Junkers, Viessmann, Buderus, Vaillant, saglabājot ražotāja dotās garantijas.

 

Garantija

Garantijas talons tiek izsniegts, iegādājoties preci. Ar garantijas talonu Jūs varat veikt preces bezmaksas remontu norādītā garantijas termiņa laikā. 


Papildus regulārajai apkopei veicam sekojošus darbus:

  • Izplešanās trauku un apkures sūkņu nomaiņu, karstā ūdens recirkulācijas sūkņu tīrīšanu un to pārbaudi. Uzstādām telpu temperatūras regulētājus gāzes katliem un apkures sistēmām. Nomainām novecojošos regulatorus pret jutīgākiem un modernākiem bezvadu regulatoriem ar krāsainiem displejiem un vadāmiem ar mobilo telefonu aplikāciju. Mēs arī uzpildīsim jūsu apkures sistēmu ar drošu neaizsalstošu apkures sltumnesēju.
  • Durvju blīvējumu auklu nomaiņu un durtiņu regulācijas pakalpojumus malkas katliem. Veicam šamotu ķieģeļu nomaiņu.

  • Solāro paneļu apkopi, paneļu skalošanu un blīvumu pārbaudi .
  • Pārbaudām līdz kādai pazeminātai āra gaisa temperatūrai solāro paneļu uzpildītais siltumnesējs ir drošs pret aizsalšanu saules kolektorā. Atgādinām, ka siltumnesējs saules kolektoros  ar laiku zaudē savu blīvumu , ņemot vērā , ka  ziemā  temperatūras stabiņš mēdz noslīdēt zem -15 grādiem !
  • Siltumsūkņu apkopi un siltumnesēja blīvuma pārbaudi uz aizsalšanu, pārbaudām sūkņu un siltummaiņu tīrības pārbaudi un automātikas uzstādīšanas pārbaudi.