Sazinieties ar mums

GASPRO komanda Tev sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar apkures iekārtu uzstādīšanu un to apkopi.

Valdeķu iela 60 k-4 -4
Rīga, LV-1058
Latvia

+371 29421514

Gāzes apkures un granulu apkures sistēmu projektēšana un uzstādīšana privātpersonām. 

IMG_5615.jpg

Granulu apkure

Granulu  apkures katls ir mūsdienīga apkures iekārta, kas paredzēta privātmāju un sabiedrisko ēku centralizētai apkurei. Galvenā mūsdienīga granulu katla priekšrocība ir iespēja automatizēt degšanas procesu, tas nozīmē, ka katls patstāvīgi spēj darboties vairākas dienas un ražot siltumu atkarībā no pieprasījuma

Granulu  apkures katls ir mūsdienīga apkures iekārta, kas paredzēta privātmāju un sabiedrisko ēku centralizētai apkurei. Galvenā mūsdienīga granulu katla priekšrocība ir iespēja automatizēt degšanas procesu, tas nozīmē, ka katls patstāvīgi spēj darboties vairākas dienas un ražot siltumu atkarībā no pieprasījuma. Katliem var uzstādīt telpas temperatūras regulatoru vai automātiku, kura ir atkarīga no āra gaisa temperatūras. 

Siltuma izmaksas, izmantojot granulu apkures katlu, ir zemākas par dabas gāzes katla kurināšanas izmaksām. Granulu katlu cenas galvenokārt ir atkarīgas no katla ražošanā izmantotajiem materiāliem, katla automātikas un katla nominālās jaudas.

Granulu katli ir uzstādāmi pie jebkura tipa apsildes sistēmām: siltajām grīdām, konvektoriem, radiatoriem, kā arī tos var kombinēt ar cita veida kurināmā apkures katliem.


Froling granulu apkures katli

csm_PE1_Pellet_1cc232461c.png

Froling PE1

Kompakts granulu apkures katls ar plašām konfigurācijas iespējām.

Froling PE4

Froling P4

Granulu apkures katls ar vienkāršotu uzstādīšanu un ērtu lietojamību.