Sazinieties ar mums

GASPRO komanda Tev sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar apkures iekārtu uzstādīšanu un to apkopi.

Valdeķu iela 60 k-4 -4
Rīga, LV-1058
Latvia

+371 29421514

Gāzes apkures un granulu apkures sistēmu projektēšana un uzstādīšana privātpersonām. 

Froling P4

csm_P4_Pellet_e679e6fea7.png

Froling P4

Atpako, ieslēdz un sāc apkurināt māju! P4 jūs patīkami pārsteigs tiklīdz to uzstādīsiet savā apkures telpā. Tas darbojas uz “ieslēdz un darbini” principa.

Visas sastāvdaļas ir jau iepriekš saslēgtas. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet apkurināt māju uzreiz pēc granulu katla uzstādīšanas. Drošības vārsts un ventilatora jaudas regulators padara apkures katlu īpaši ērtu un drošu lietošanai. Patentētais vairāku ciklu siltuma mainis nodrošina, ka apkures katla darbība tiks attiecīgi piemērota.

Patentētais 3 ciklu dizains nodrošinās ilgu degšanu, tādejādi garantējot zemu izmešu daudzumu. P4 granulu apkures katlu ir neticami ērti lietot. Kurināmā padeve, aizdedze, degšanas kontrole un tīrīšana notiek pilnībā automātiski. Vēl viena iespaidīga granulutu katla īpašība ir tā klusā darbība.

Froling P 3200 kontroles sistēma ir piemērota lai viegli pielāgotu un pārlūkotu granulu apkures katla darbības rādītājus. Skaidri strukturizētā izvēlne padara sistēmu īpaši ērtu. Ir vienkārši izvēlēties svarīgākās sildīšanas un karstā ūdens funkcijas ar vadības taustiņiem. Froling vadības bloka sistēma ļauj pieslēgt papildus moduļus jebkurā vietā un eletrisko vadu savienojumi ir saglabāti līdz minimumam.

Produkta brošūru angļu valodā var aplūkot šeit.