Sazinieties ar mums

GASPRO komanda Tev sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar apkures iekārtu uzstādīšanu un to apkopi.

Valdeķu iela 60 k-4 -4
Rīga, LV-1058
Latvia

+371 29421514

Gāzes apkures un granulu apkures sistēmu projektēšana un uzstādīšana privātpersonām. 

gazes_ar_solaro_andris.jpg

Gāzes apkure

Gāzes apkures katli, kurus piedāvājam ir iespējami ar vaļēju degšanas kameru vai ar ventilatoru.  Pilnīgai automatizācijai iesakam gāzes apkures katlam pievienot termostatu, kas reaģē uz telpas temperatūras izmaiņām un pats, pēc vajadzības ieslēdz vai izslēdz apkures katlu.

Gāzes katli ir pieejami divos izpildījumos: ar vaļēju degšanas kameru, kad degšanai nepieciešamais gaiss tiek ņemts no telpas, kurā uzstādīts katls, un dūmgāzes tiek izvadītas ar dabiskās vilkmes palīdzību, vai arī ar slēgtu degšanas kameru, kad katls ir praktiski izolēts no telpas, kurā tas ir uzstādīts un degšanai nepieciešamais gaiss tiek padots no āra. Katls ir aprīkots ar ventilatoru un dūmgāzes tiek izvadītas piespiedu ceļā (tā sauktais „turbo” variants). Dūmgāzu izvadsistēmu šajā gadījumā veido dubultsienu caurules – pa centrālo eju tiek izvadītas dūmgāzes, bet pa perimetru tiek padots gaiss.

Katls tiek aprīkots ar standarta vadības bloku, kas paredz katla darbību ar konstantu siltumnesēja temperatūru. Tas nozīmē, ka tiek uzdota vēlamā ūdens temperatūra, kas tiek padota uz apkures sistēmu, un katls nemainīgi uztur šo temperatūras līmeni. Atkarībā no savām vēlmēm un laika apstākļiem iekārtas ekspluatētājs var jebkurā laikā izmainīt šo temperatūru, šādi, protams, tieši ietekmējot arī gāzes patēriņu.

Ja vēlaties pilnīgi automatizēt savu apkures iekārtu, tad apkures katlu var aprīkot ar telpas termostatu. Šī iekārta reaģē uz telpas temperatūras izmaiņām un pati, pēc vajadzības ieslēdz vai izslēdz apkures katlu. Ar ērtas pults palīdzību tiek ieregulēta vēlamā telpas temperatūra. Turklāt telpas termostats ne tikai nodrošina augstu komforta līmeni, bet arī samazina iekārtas gāzes patēriņu. No prakses ir zināms, ka telpas termostata uzstādīšana ļauj samazināt gāzes patēriņu par 10 līdz 20%.