Sazinieties ar mums

GASPRO komanda Tev sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar apkures iekārtu uzstādīšanu un to apkopi.

Valdeķu iela 60 k-4 -4
Rīga, LV-1058
Latvia

+371 29421514

Gāzes apkures un granulu apkures sistēmu projektēšana un uzstādīšana privātpersonām. 

Blogs

Viessmann Vitopend gāzes apkures katla traucējumi

Janis Graubins

Biežāk sastopamie traucējumi Vitopend gāzes apkures katlam, kad kurināšana ir pārtraukta.

A Manometrs un termometrs

C Grozāmā poga apkures ūdens temperatūrai

E Traucējumu indikators (sarkans)

 

Gaismas diode E mirgo:

1 reizi/10 sek. - iedarbojies temperatūras ierobežotājs/aizsardzība pret "sausu" darbību. Nepieciešams pārbaudīt spiedienu apkures sistēmā (A Manometru). Spiedienam jābūt 1,5 bar robežās. Ja spiediens ir zem 0,5 bar, tad sistēma ir jāpapildina ar ūdeni. Pēc tam lai atbloķētu degli, grozāmo pogu C jāpagriež uz īsu brīdi pa labi līdz galam un atpakaļ uz vēlamo apkures temperatūru.

2 reizes/10 sek. - pēc drošības laika nav liesmas signāla. Pārbaudīt vai iekārtai pienāk gāze. Ja pienāk gāze, tad ir problēma ar aizdegšanos katlam un ir jāveic apkope pie kāda no gāzes apkures katlu servisa sniedzējiem.

3 reizes/10 sek. - gaisa spiediena kontroles relejs nepārslēdzas. Problēma ar ventilatoru vai dūmvada caurules izvadu. Jāsazinās ar kādu no gāzes apkures katlu servisa sniedzējiem.

4 reizes/10 sek. - pēc izdegšanas laika ir liesmas signāls. Problēma ar jonizāciju. Jāsazinās ar kādu no gāzes apkures katlu servisa sniedzējiem.

5 reizes/10 sek. - liesmas signāls ir pirms degļa ieslēgšanas. Problēma ar elektroniku. Jāsazinās ar kādu no gāzes apkures katlu servisa sniedzējiem.