Sazinieties ar mums

GASPRO komanda Tev sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar apkures iekārtu uzstādīšanu un to apkopi.

Valdeķu iela 60 k-4 -4
Rīga, LV-1058
Latvia

+371 29421514

Gāzes apkures un granulu apkures sistēmu projektēšana un uzstādīšana privātpersonām. 

Tabula-22.jpg

Energoefektivitāte

Specializējamies kompleksu gāzes un granulu apkures sistēmu projektēšanā un uzstādīšanā, kas nozīmē to, ka katra no ierīkotajām iekārtām mijiedarbojas ar citām, nodrošinot daudz lielāku energoefktivitāti.

Mēs specializējamies kompleksu gāzes un granulu apkures sistēmu projektēšanā un uzstādīšanā, kas nozīmē to, ka katra no ierīkotajām iekārtām mijiedarbojas ar citām, nodrošinot daudz efektīvāku un ērtāku siltumapgādi.

Atkarībā no klienta vēlmēm mēs piemeklējam atbilstošākos apkures veidus. Lai salīdzinātu dažādu apkures veidu provizoriskās izmaksas, uzskates materiālu ir sagatavojusi Latvijas Gāze.

Var secināt, ka visefektīvākā ir dabasgāzes apkure. Dabasgāzes apkures priekšrocība ir inovatīvas tehnoloģijas un automatizācija, kas nodrošina augstu efektivitāti, ekoloģisku pieeju un ietaupījumu. Apkures vadības sistēma nodrošina ne vien efektīvu visu apkures sistēmas elementu mijiedarbību, bet arī ērtumu cilvēkiem.

Apkures sistēmai ir iespējams ieprogrammēt siltumapgādes režīmu atkarībā no diennakts stundas, gan no nedēļas dienas un apkurināmās platības. Apkures vadības pulti var uzstādīt virtuvē, viesistabā vai jebkurā citā ērtā vietā. Papildus ir iespējams izmantot attālināto vadību ar mobilā tālruņa starpniecību.

Efektīvākie ir kondensācijas tipa apkures katli, kuri papildus izmanto dūmgāzu izdalīto siltumu, kas citādi būtu zudis atmosfērā. Lielisks papildinājums dabasgāzes apkures sistēmai ir saules kolektors, kas iegūst siltumenerģiju no saules, līdz ar to ir pieņemts uzskatīt, ka šo divu apkures veidu apvienojums ir visefektīvākais.

Turklāt, gāzes apkures katlus var iebūvēt arī dzīvojamā telpā un tas būs nemanāms kopējā interjerā.